TRIO Vonkajšie nástenné svietidlo ROYA okrúhle 2 x GU10 max. 35 W, IP44, 6x15 cm
Číslo výrobku 1523505Opis výrobku
Číslo výrobku 1523505
TRIO ROYA
Hľadáte vonkajšie nástenné svietidlo s nadčasovým a minimalistickým dizajnom? Čo hovoríte na nástenné svietidlo TRIO ROYA? Vďaka vyžarovaniu svetla spodkom a horom je perfektnou voľbou pre efektívne osvetlenie terasy, fasády domu alebo vstupného priestoru. So stupňom krytia IP44 je svietidlo vhodné na vonkajšie použitie. Vďaka antracitovému farebnému prevedeniu je možné svietidlo ľubovoľne kombinovať. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80% energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP44
Svietidlá so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránená proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807453171
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Objímka: | GU10 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 520 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šírka: | 6,9 cm |
| Hĺbka: | 9,2 cm |












