Vonkajšie nástenné svietidlo Bonn hliníková zliatina
Číslo výrobku 1532803Opis výrobku
Číslo výrobku 1532803
Nástenné svietidlo Bonn vás očarí svojím moderným dizajnom a kvalitným spracovaním. Svietidlo z hliníkovej zliatiny odolnej proti poveternostným vplyvom je vybavené polykarbonátovým difúzorom a zabezpečuje priame a nepriame osvetlenie na fasáde domu.
Do svietidla môžete použiť univerzálnu žiarovku E27 s max. 100 W alebo alternatívne úspornú žiarovku PL s 15 W. Svietidlo je chránené proti prachu a striekajúcej vode zo všetkých smerov (IP 54).
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
4260084420835
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Oválny |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Objímka: | E27 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 400 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šírka: | 24,9 cm |
| Hĺbka: | 13,5 cm |





