EGLO Vonkajšie stropné LED svietidlo 16,5 W 1 600 lm
Číslo výrobku 1530906Opis výrobku
Číslo výrobku 1530906
Toto nástenné, príp. stropné svietidlo zo série ARGOLIS z kolekcie Outdoor je vyrobené zo zliatiny hliníka v antracitovej farbe v kombinácii s bielym plastom. Disponuje ochrannou izoláciou a triedou ochrany IP44 a je vybavené LED žiarovkou, ktorá vyžaruje teplé biele svetlo.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759964924
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 600 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 675 g |
| Výška: | 23,3 cm |
| Šírka: | 23,3 cm |
| Hĺbka: | 4,5 cm |



