GLOBO Vonkajšie svietidlo Sura oválne antracitové
Číslo výrobku 2163038Opis výrobku
Číslo výrobku 2163038
Vonkajšie svietidlo zo série Sura značky Globo je vynikajúcim doplnkom do vašich vonkajších priestorov. Vonkajšie svietidlo z hliníkového tlakového odliatku antracitovej farby má zaoblený plastový rám, ktorý zakrýva vstavané LED žiarovky. Vďaka nim poskytuje 20 cm veľké svietidlo svetelný tok 468 lumenov a príjemnú farbu svetla 3 000 K (teplá biela). Pomocou ďalších modelov z rovnakej série môžete vytvoriť štýlovú atmosféru vo vašich vonkajších priestoroch a doplniť celkový vzhľad.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371419166
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Oválny |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 468 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP65 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 530 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šírka: | 12,0 cm |











