Citronella Sviečka v hliníkovej miske 4 ks v balení
Číslo výrobku 1130715Opis výrobku
Číslo výrobku 1130715
Citronella sviečky v hliníkovej miske sa vyznačujú svojou príjemnou vôňou a odpudzujú neželaných hostí, ako sú komáre a hmyz. So svojou sviežou citrónovou vôňou sa ideálne hodia na odpudzovanie otravného hmyzu pri kempovaní alebo počas príjemných letných večerov v záhrade a na balkóne.
Upozornenie:
Citronella sviečky používajte len v exteriéri a neumiestňujte ich v blízkosti horľavých materiálov. Sviečku nikdy nenechávajte horieť bez dozoru a v dosahu detí.
Informácie o výrobcovi
Schlaraffenland GmbH
Sonystraße 20
5081 Anif
office@schlaraffenland.at
9004487304782
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Žltá |
| Výška: | 13 cm |
| Priemer: | 8,0 cm |
| Materiál: | Parafín, vosk |
| Vôňa: | Citrón |
| Oblasť použitia: | Exteriér |
| Obsah: | 4 kusy |
| Druh: | Vonné sviečky |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 340 g |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 8,0 cm |



