FlowerPower Sviečka TERRA okrúhla
Číslo výrobku 1931625Opis výrobku
Číslo výrobku 1931625
Citronella sviečka do exteriéru
Informácie o výrobcovi
Schlaraffenland GmbH
Sonystraße 20
5081 Anif
office@schlaraffenland.at
9004487304911
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Žltá |
| Výška: | 6 cm |
| Priemer: | 9,7 cm |
| Materiál: | Parafín, vosk |
| Vôňa: | Citrón |
| Oblasť použitia: | Exteriér |
| Obsah: | 1 kus |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 340 g |



