Ipuro Sprej izbový Essentials Soft Vanilla 120 ml
Číslo výrobku 1683739Opis výrobku
Číslo výrobku 1683739
Vôňa Ipuro Essentials na osvieženie priestorov vašej domácnosti. Klasická vôňa - jemná, hrejivá vanilka s akcentmi karamelu a bôbov slivone.
Informácie o výrobcovi
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281982642
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Žltá |
| Výška: | 13 cm |
| Materiál: | Iné |
| Vôňa: | Vanilka |
| Oblasť použitia: | Vnútorný priestor |
| Obsah: | 1 kus |
| Druh: | Vôňa do interiéru |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 160 g |
| Výška: | 13,1 cm |
| Šírka: | 4,0 cm |
| Hĺbka: | 4,0 cm |









