Koopman Vonná sviečka, rôzne druhy, 10,5 x 8 cm
Číslo výrobku 2403020Opis výrobku
Číslo výrobku 2403020
Tieto vonné sviečky v keramických nádobách prevoňajú váš byt. Sviečka je opatrená dreveným viečkom.
V prípade online objednávky nie je možné vybrať farbu či design, tovar bude vybraný podľa aktuálnej dostupnosti.
Informácie o výrobcovi
Koopman International BV
Distelweg 88
1031HH Amsterdam
info@koopmanint.com
8720573543651
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Viacfarebná |
| Výška: | 8 cm |
| Priemer: | 10,5 cm |
| Materiál: | Parafín, vosk |
| Oblasť použitia: | Dekorácie |
| Obsah: | 1 kus |
| Druh: | Vonné sviečky |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 560 g |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šírka: | 10,5 cm |
| Hĺbka: | 10,5 cm |
POZOR! V PRÍPADE ONLINE OBJEDNÁVKY NIE JE MOŽNÉ SI VYBRAŤ FARBU ČI DIZAJN, TOVAR BUDE VYBRANÝ PODĽA AKTUÁLNEJ DOSTUPNOSTI.











