MICA Sviečka v skle citronelová rôzne farby pr. 10 cm, 1 ks
Číslo výrobku 2769610Opis výrobku
Číslo výrobku 2769610
Spoločnosť MICA Decorations ponúka širokú škálu dekorácií, ktoré premenia váš interiér aj záhradu, ako sú napríklad kvetináče, vázy, podnosy, umelé rastliny a ďalšie. Prináša vám všestranné a inovatívne predmety vyrobené z prekvapivých a príťažlivých materiálov. Vzhľadom na ručnú výrobu a prírodný charakter mnohých produktov nie sú žiadne dve položky totožné. To zaisťuje autentický charakter, kde drobné rozdiely nie sú nedokonalosťou, ale jedinečnosťou. MICA Decorations kombinuje a inšpiruje, možnosti sú nekonečné!
V prípade online objednávky nie je možné vybrať farbu či dizajn, tovar bude vybraný podľa aktuálnej dostupnosti.
Informácie o výrobcovi
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720983318320
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Viacfarebná |
| Výška: | 12,5 cm |
| Priemer: | 10 cm |
| Materiál: | Sklo, Parafín/Vosk |
| Vôňa: | Citronella |
| Oblasť použitia: | Interiér a exteriér |
| Obsah: | 1 kus |
| Druh: | Vonné sviečky |
| Časovač: | Bez časovača |
| Počet knôtov: | 1 |
| Vegánske: | Nie vegánske |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 540 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šírka: | 10,0 cm |
| Hĺbka: | 12,5 cm |
POZOR! V PRÍPADE ONLINE OBJEDNÁVKY NIE JE MOŽNÉ SI VYBRAŤ FARBU ČI DIZAJN, TOVAR BUDE VYBRANÝ PODĽA AKTUÁLNEJ DOSTUPNOSTI.









