CMI Držiak hadice na stenu kov
Číslo výrobku 3709359Opis výrobku
Číslo výrobku 3709359
CMI držiak hadice na stenu je vyrobený z pozinkovaného kovu a montuje sa na stenu. Kovový držiak hadice sa hodí pre záhradné hadice 35 m s priemerom 12,5 mm (1/2") a s priemerom 20 m 20 mm (3/4") a tiež pre elektrické kable. Nehrdzavejúci materiál je veľm
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873228216
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Kov |
| Hadica: | Bez hadice |
| Postrekovač: | Bez sprchy |
| Druh hadicového vozíka: | Držiak hadice |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 500 g |
| Výška: | 7,3 cm |
| Šírka: | 28,6 cm |
| Hĺbka: | 13,0 cm |







