24.5.2018 14:07
Moja predajňa
Bratislava Hodonínska
Hodonínska ulica 25
84103 Bratislava
Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Gardena Classic Nástenný bubon pre navinutie hadice 60Art.Nr. 4380499

  • Navíjanie hadice, ktoré šetrí Váš chrbát
  • Kompletne s Gardena prípojkami na kohútik
  • Jednoduché uloženie záhradnej hadice
Informácie o výrobku
59,99 EUR

Množstvá pre online objednávky sú k dispozícii iba postupne. 1kroky k dispozícii

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava Hodonínska

3 ks k dispozícii

Náhradné diely

Popis výrobku

Č.výr. 4380499

Vašu záhradnú hadicu môžete jednoducho skladovať v Gardena Classic nástennom bubne pre navinutie 60 m hadice s vodiacou kladkou pre hadicu.
Hadica sa dá pohodlne odvíjať a opätovne navíjať. Pomôže Vám pritom vodiaca kladka na hadicu. Túto kladku môžete umiestniť zvlášť na stenu alebo tiež do rohu, proste tam, kde to pre vás bude najpraktickejšie. Táto kladka vedie hadicu tak, aby sa rovnomerne riadne navíjala.
Stabilný odolný kovový držiak fixuje bubon pre navinutie hadice na stenu. Bubon pre navinutie hadice sa môže po vypnutí vody taktiež sňať.
Vďaka integrovanému držadlu sa dá bubon pohodlne prepravovať. Zahnuté pripojenie hadice zabraňuje zauzľovaniu hadice a zaručuje trvalý plný prietok vody.
Na cievku na hadicu sa vojde maximálne 60 m hadice s priemerom 12,5 mm (1/2"), 50 m hadice s priemerom 16 mm (5/8") alebo 35 m hadice s priemerom 20 mm (3/4").
Gardena Classic nástenný bubon pre navíjanie hadice je tiež vybavený prípojkami na kohútik. Ak by ste potrebovali väčší prietok vody,bubon sa dá pre navíjanie hadice pomocou prípojky na kohútik Profi-Systém jednoducho adaptovať na Gardena Profi-Systém.
Po vypnutí vody môžete koniec prívodnej hadice jednoducho nasunúť na stopku proti odkvapávaniu na rukoväti. Ta zabrání odkvapávaniu zbytkovej vody z hadice, takže nedochádza k plytvaniu vodou. Pre ľahšie zalievanie.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

„Napíšte nám Váš názor!“

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore