20.2.2020 6:40


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Gardena Nástenný box na hadicu 15 roll-up automatic

Č.výr. 4493177
 • Flexibilný a ľahko prepravovateľný
 • Bez ohýbania, bez točenia kľukou, bez špinavých rúk
 • Úspora vody
Informácie o výrobku
89,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4493177

S Gardena komfortným nástenným boxom na hadicu 15 roll-up automatic je zalievanie ešte ľahšie a pohodlnejšie. Točenie kľukou za vás obstará box na hadicu.
Praktický box na hadicu je určený k inštalácii na stenu a dá sa otáčet o 180 stupňov. Hadicu môžete pohodlne a iba s minimálnym úsilím vytiahnuť a zaaretovať, hadice sa aretujú v krátkych vzdialenostiach maximálne 50 cm.
Táto kvalitná hadica s priemerom 13 mm (1/2") zaručuje veľký prietok vody a optimálne zavlažovanie. Krátkym zatiahnutím za hadicu sa aretácia uvoľní a hadica sa vďaka funkcii roll-up automatic navinie späť do boxu bez akéhokoľvek ohýbania alebo točenia kľukou. Ruky ostanú čisté.
Zabudovaná oceľová pružina, ktorá je dokonale prispôsobená dĺžke hadice, sa postará o rovnomerný a pritom silný spätný ťah.
Integrované hadicové vedenie pritom bráni zlomeniu alebo zamotaniu hadice. Po použití boxu na hadicu môžete koniec prívodnej hadice jednoducho nasunúť na stopku proti odkvapávaniu, abyste zabránili vytekaniu vody z hadice.
Pred príchodom zimy môžete box ľahko vybrať z nástenného držiaka za ergonomicky tvarovanú rukoväť a uskladniť ju pred mrazom.
Box na hadicu je už kompletne vybavený kvalitnou hadicou s dĺžkou 15 m, prívodnou hadicou s dĺžkou 2 m, plynule regulovateľným postrekovačom (č. výr. 937562) a všetkými potrebnými originálnymi Gardena systémovými dielmi: 3 kohútiky, jedna hadicová spojka a jedna stopspojka.
Montáž je vďaka pribalenému nástennému držiaku, ako aj skrutkám a hmoždinkám veľmi jednoduchá.

Zalievanie môže byť tak pohodlné - nechajte nástenný box na záhradnú hadicu Comfort 15 roll-up automatic pracovať namiesto vás.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Druh:
Hadicové boxy
Materiál:
Plast
Hadica priložená:
Áno
Postrekovače & sprchy priložené:
Áno

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
6,5 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenie (1)

 5 od 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

5

Mária Maťková (17.7.2019)

Gardena Nástenný box na hadicu 15 roll-up automati

Veľmi výborný produkt na záhradu.

0 alebo

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore