Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Nástenný box na hadicu 25 roll-up automatic

Č.výr. 4493268

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Vozíky na záhradné hadice

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 4493268

GARDENA nástenný box Comfort umožňuje obzvlášť ľahké a pohodlné zavlažovanie. Praktický box sa montuje na stenu a je otočný o 180 °. Hadica sa pohodlne vyťahuje s minimálnym úsilím a zastavuje sa v krátkych intervaloch maximálne 50 cm. Krátkym ťahom za hadicu sa zámok deaktivuje a vďaka navíjacie automatike sa hadica ľahko navinie do boxu, bez toho aby ste sa ohýbali alebo točili kľučkou. Kvalitná hadica s priemerom 13 mm (1/2 '') zaisťuje vysoký prietok a optimálnu závlahový prevádzku. Integrovaná oceľová pružina sa postará o výkonné navinutie hadice späť do boxu. Integrovaná vodiaca cievka zabraňuje krúteniu a zamotávaniu hadice. Po použití nástenného boxu sa pripojovacie hadice ľahko nasadí na stopku proti odkvapkávaniu, vďaka tomu sa zabráni odkvapkávanie vody. V zime možno box na hadicu vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti bez námahy zložiť z nástenného držiaka a skladovať ho na mieste chránenom pred mrazom. Príslušenstvo ako napríklad postrekovače, sprchy a umývacie kefy možno skladovať na nástennom držiaku a budú kedykoľvek pripravené na použitie. Rozmery: 59,3 cm x 25 cm x 54,2 cm (D x Š x V). Hmotnost: 8 kg.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Hadicové boxy
Materiál:Plast
Hadica priložená:Áno
Postrekovače & sprchy priložené:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:11,5 kg

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore