GARDENA Nástenný box RollUp S tyrkysový so samonavíjacou hadicou 11 mm, 15 m
Číslo výrobku 1685023Opis výrobku
Číslo výrobku 1685023
Pohodlné a praktické zavlažovanie záhrad pomocou nástenného boxu na hadici GARDENA RollUp
Zavlažovanie, ktoré je vždy pripravené na akciu! Nástenný box na hadicu GARDENA RollUp neslúži iba na obyčajné skladovanie hadice, ale uľahčuje vám jej používanie pri zavlažovaní rastlín. Box na hadicu jednoducho namontujete na stenu vášho domu pomocou nástenného držiaka a pripojovacou hadicou ho prepojíte s vodovodným kohútikom. Zavlažovanie vašej záhrady nikdy nebolo také pohodlné a flexibilné.
Vďaka boxu otočnému o 180° a 30 metrov dlhej záhradnej hadici je pri zavlažovaní zaistená maximálna voľnosť pohybu. V prípade použitia jednoducho vytiahnete záhradnú hadicu na požadovanú dĺžku a začnete zalievať. Akonáhle zastavíte, extra krátke uzamykacie body sa aktivujú a záhradnú hadicu zaistia. Po dokončení práce nemusíte hadicu navíjať, ohýbať sa, ani si špiniť ruky. Jednoduchým ľahkým zatiahnutím za koniec hadice uvoľníte zámok a aktivujete zabudovanú oceľovú pružinu. Tá vám hadicu automaticky, spoľahlivo a rovnomerne navinie. Inovatívna technológia RollControl zaisťuje pri navíjaní bezpečnosť a kontrolu, zatiaľ čo integrovaná vodiaca cievka úhľadnosť a rovnomernosť.
Hadicu GARDENA a príslušenstvo na vodu máte vždy po ruke, pretože je možné ju pripevniť pod nástenný držiak a uskladniť tam z dôvodu úspory miesta. Nástenný box na hadicu RollUp je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov odolných voči UV-žiareniu a mrazu. Znamená to, že vydržia rôzne poveternostné podmienky a môže zostať vonku na stene domu po celý rok. Okrem nástenného boxu na hadicu obsahuje balenie aj všetky potrebné pripojovacie a montážne diely.
Technické špecifikácie
Rozmer nástenného boxu (v x š x h): 46 x 44,2 x 22,8 cm
Hmotnosť: 7,3 kg
Dĺžka hadice: 15 m
Priemer hadice: 11 mm
Obsah balenia: 1 x nástenný box na hadicu RollUp, 1 x nástenný držiak vr. skrutiek, 1 x 1,5 m pripojovacia hadica, 3 x šróbenie, 2 x rýchlospojka, 1 x stop spojka, 1 x čistiaca ihla
5-ročná záruka zaručuje vysokú kvalitu
Zaregistrujte sa na https://www.gardena.com/sk/c/podpora/registrace-zaruka do 3 mesiacov od nákupu a získajte 5-ročnú záruku. Záručné podmienky nájdete na https://www.gardena.com/cz/c/zarucni-podminky
Informácie o výrobcovi
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500052085
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Hadica: | Vrátane hadice |
| Postrekovač: | Vrátane sprchy |
| Druh hadicového vozíka: | Hadicové boxy |
| Ø hadica: | 11 mm |
| Dĺžka hadice: | 15 m |
| Prípojná hadica: | Vrátane prípojnej hadice |
| Mechanizmus navíjania: | Automatický |
| Mrazuvzdorné: | Odolné voči mrazu |
| Pre záhradné hadice do priemeru: | 11 mm |
| Pre záhradné hadice do dĺžky: | 15,0 m |
| Materiál bubna: | Plast |
| Otvor bubna: | Zatvorený bubon |
| Vedenie hadice: | S vedením hadice |
| Podstavec: | S podstavcom |
| Odolné proti UV žiareniu: | Nie je odolné proti UV žiareniu |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7,3 kg |
| Výška: | 43,7 cm |
| Šírka: | 23,5 cm |
| Hĺbka: | 54,0 cm |





















































