Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Vozík na hadicu AquaRoll M Metall Exklusiv 30 m dýza + OGS

Č.výr. 1327550

  • Mimoriadne stabilná a robustná súprava s vozíkom na hadicu a komfortným vedením hadice
  • Kovový bubon s jednodielnymi, stabilnými, bočnými stenami bubna na vyššiu stabilitu
  • Odolnosť proti mrazu a dlhá životnosť
Informácie o výrobku
114,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1327550

Vozík na hadicu AquaRoll M Metall umožňuje priestorovo úsporné skladovanie záhradnej hadice a vydrží aj tie najvyššie zaťaženia v záhrade. Stabilný kovový bubon zaručí mimoriadne vysokú odolnosť proti zaťaženiam a stabilitu. Vďaka zahnutej hadicovej prípojke vo vnútri bubna sa hadica nezalomí. Tak je vždy zaručený maximálny prietok vody. Hadica sa dá spoľahlivo navinúť pomocou ergonomickej kľuky s komponentmi z mäkkého plastu. Špeciálne tvarovaný vyklápací podstavec a funkcia Kick&Stand zaručujú vysokú stabilitu. Špeciálne tvarovaný vyklápací podstavec zaručuje vysokú stabilitu. Na priestorovo úsporné skladovanie sa podstavec a kľuka zaklopia a rukoväť sa zasunie nadol. Systém zastavenia dokvapkávania sa postará o to, že po použití alebo pri preprave vozíka na hadicu nevytečie z hadice žiadna voda. Vozík na hadicu je odolný voči mrazu. Súprava AquaRoll M Metall Set je vybavená 30 m hadicou Classic 13 mm (1/2"), originálnymi systémovými dielmi Gardena a dýzou.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Kov
Hadica priložená:Áno
Postrekovače & sprchy priložené:Áno

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore