Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava s vozíkom na hadicu s kovovým výpletom Comfort

Č.výr. 4885448

  • Stabilné a oválne rukoväte na lepší úchop
  • 4-násobné výškové nastavenie od 55 cm do 90 cm
  • Vrátane 30 m záhradnej hadice, trysky a armatúry na pripojenie.
Informácie o výrobku
64,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

13 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4885448

LUX-TOOLS vozík na hadicu s kovovým výpletom Comfort s 30 m hadicou s kovovým výpletom 13 mm (1/2") má vďaka exkluzívnemu oválnemu rámu s nohami "Y" vysokú stabilitu a pevnosť. Držadlo umožňuje vďaka jednoducho ovládateľnému teleskopickému systému nastavenie v 4 stupňoch v rozsahu cca 55 cm - 90 cm. Veľký kovový bubon s moderným lúčovým dizajnom je vhodný pre záhradné hadice s priemer 13 mm (1/2) do dĺžky 50 m. Široká, voľne bežiaca otočná kľuka umožňuje jednoduché ovládanie. Široké pneumatiky chránia trávnik a zaisťujú dobré odvaľovanie pri premiestňovaní. Vozík na hadicu s kovovým výpletom obsahuje 30 m záhradnú hadicu s priemer 13 mm (1/2), vhodnú súpravu s tryskou, ako aj súpravu na pripojenie vozíka na hadicu na vodovodný kohút. Kompletne zmontovaný výrobok pripravený na pripojenie umožňuje okamžitú manipuláciu s vodou v záhrade.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Vozíky na hadice
Materiál:Kov
Hadica priložená:Áno
Postrekovače & sprchy priložené:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:12,0 kg
Výška:90,0 cm
Šírka:44,6 cm
Dĺžka:44,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore