Vrece na odpad 20 l priehľadné, 40 ks
Číslo výrobku 1296938Opis výrobku
Číslo výrobku 1296938
Vrece na odpad je určené na likvidáciu komunálneho odpadu. Vrece je vyrobené z priehľadného plastu odolného proti roztrhnutiu. S objemom 20 l sa hodí do mnohých odpadkových košov v domácnosti aj kancelárii. Balenie obsahuje 40 vriec na odpad navinutých na kotúči.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873409394
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Počet vriec na odpadky na rolku (ks): | 40 ks |
| Objem: | 20,0 l |
| Kompostovateľné: | Nekompostovateľné |
| Rukoväť: | Bez držadla |
| Sťahovacia páska: | Bez sťahovacej pásky |
| Farba: | Priesvitná |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 203 g |
| Výška: | 52,0 cm |
| Šírka: | 48,0 cm |





