Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vrece na odpad 240 l čierne, 7 ks

Č.výr. 1297035

  • Na likvidáciu záhradného a komunálneho odpadu
  • Odolnosť proti roztrhnutiu a vodotesnosť
  • Priestorovo nenáročné navinutie
Informácie o výrobku
3,99 EUR
0,57 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

97 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1297035

Vrece na odpad sa používa na likvidáciu záhradného a komunálneho odpadu. Ako materiál je použitý čierny plast odolný proti roztrhnutiu, ktorý je vodotesný. Na základe svojho veľkého objemu 240 l sa vrece na odpad hodí aj na zber veľkých objemov odpadov. Balenie obsahuje 7 ks navinutých na kotúči.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:789 g
Výška:12,5 cm
Šírka:12,5 cm
Dĺžka:36,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore