Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Energizer Čelové svietidlo Universal Plus 3 LED Headlight vrátane batérie

Č.výr. 1545888

  • Tri silné LED diódy (2 x biela, 1 x červená)
  • Príjemne sa nosí a nekĺže
  • Otočná hlava na flexibilné nasmerovanie kužeľa svetla
  • Odolnosť a zároveň ľahký dizajn
  • Svetelné režimy: Beam high, Beam low
  • Vrátane 2 alkalických batérii typu AAA
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

11 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1545888

Energizer čelové svietidlo Universal Plus 3 LED Headlight poskytuje na mnoho hodín silné osvetlenie a pritom máte úplne voľné ruky. Vďaka podšívke na zadnej strane a nastaviteľnému, elastickému popruhu na hlavu čelové svietidlo príjemne sedí a nekĺže. Robustné čelové svietidlo Universal Plus 3 LED Headlight predstavuje spoľahlivý zdroj svetla nielen pri intenzívnom behu za tmy, ale aj pri zjazde posledných hrboľatých svahov na horskom bicykli pred zotmením.
Kužeľ svetla môžete nastaviť flexibilne podľa potreby pomocou otočnej hlavy na telese svietidla a následne všestranne využiť jasné biele LED svetlo ako zdroj svetla zameraný na zorné pole. Jednoducho prepnite posuvný spínač optimalizovaný pre používateľov a základné svetlo so svetelným tokom 60 lúmenov osvetlí priestor do vzdialenosti 20 m. Červený LED režim je navyše optimálnym svetelným výstražným signálom pre vašu bezpečnosť v noci. Užitočné čelové svietidlo Universal Plus 3 LED Headlight vám zabezpečí praktický výhľad na každom kroku pri všetkých športových aktivitách a remeselníckych prácach.

Obe potrebné batérie typu AAA sú súčasťou balenia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Svietidlo typ:LED
Dosah svetla:40 m
Stmievateľné:Áno
Druh prevádzky:Batéria
Batéria typ:AAA
Počet batérií:2 ks
Materiál:Plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:87 g
Výška:19,0 cm
Šírka:14,6 cm
Dĺžka:3,5 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore