SOLIGHT LED svietidlo nabíjacie, 600 lm, Cree XM-L2 T6, zoom, čierna
Číslo výrobku 2712438Opis výrobku
Číslo výrobku 2712438
Kompaktné a výkonné LED svietidlo XM-L2 T6 poskytuje 600 lm svetla a dosah až 258 m. Vďaka teleskopickému zoomu si ľahko prispôsobíte šírku svetelného kužeľa podľa situácie. Svietidlo ponúka 5 režimov - od plného výkonu až po SOS signál, čo oceníte pri rôznych činnostiach aj v krízových situáciách. Napájanie zaisťuje integrovaná 2200 mAh Li-Ion batéria, ktorú nabíjate cez micro USB (kábel súčasťou balenia). Doba svietenia sa pohybuje od 2 do 10 hodín, dobitie trvá 4-5 hodín. Ochrana proti prebitiu predlžuje životnosť batérie i samotného svietidla. S krytím IP44 je svietidlo ideálne pre vonkajšie použitie a odolá striekajúcej vode. Vysoko kvalitné hliníkové telo v čiernej farbe zaisťuje dlhú životnosť a elegantný vzhľad. Rozmery 35 x 144 mm zaručujú pohodlné nosenie.
Technické parametre:
- LED: XM-L2 T6
- Svietivosť LED: 600 lm
- Vzdialenosť lúča: 258 m
- 5 režimov svietenia: 100 %, 30 %, 10 %, blikanie, SOS
- Teleskopické ostrenie/zoom
- Batéria: Li-Ion 3,7 V, 2200 mAh
- Vstup: micro USB konektor (kábel súčasťou balenia)
- Pracovný čas: min. 2 hod., max. 10 hodín
- Doba nabíjania: 4-5 hodín (s nabíjacím adaptérom USB 5V / 1A)
- Ochrana proti preťaženiu batérie
- Stupeň krytia: IP44 (ochrana proti striekajúcej vode)
- Materiál: hliník
- Rozmer: 35 x 144 mm
- Farba: čierna
Informácie o výrobcovi
Solight Holding s. r. o.
Na Brně 1972
500 06 Hradec Králové
zakaznicky.servis@solight.cz
8592718020064
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo typ: | LED |
| Batéria typ: | Li-ion |
| Materiál: | Hliník |
| Svetelný tok v lumenoch: | 600 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 98 g |
| Výška: | 3,5 cm |
| Šírka: | 14,3 cm |
| Hĺbka: | 3,5 cm |











