VARTA Čelovka Outdoor Sports Ultralight H30R lime
Číslo výrobku 2757052Opis výrobku
Číslo výrobku 2757052
Čelovka VARTA Outdoor Sports Ultralight H30R
- Extrémne ľahká čelovka
- Nabíjacia Li-polymérová batéria
- Výkyvná hlava pre optimálne osvetlenie okolia
- Funkcia stmievanie pre nastavenie intenzity svetla
- Vodoodolná IP54 a nárazuvzdorná (test pádom z 2 m)
- Indikátor nabíjania a stavu batérie (červená, žltá, zelená)
- Nastaviteľný a umývateľný popruh na hlavu
- Súčasťou odnímateľná spona pre uchytenie svietidla
- Režim zámku tlačidla - ochrana proti náhodnému zapnutiu
- Až 500 nabití
- Vrátane 1 m Micro USB kábla
Vlastnosti
- 300 lúmenov
- Doba prevádzky 21 hodín
- Rozsah lúča 91 m
- Počet úrovní/režimov osvetlenia - stmievateľná
- Vodoodolná IP54
- Test pádom z 2 m
- Materiál ABS plast, PMMA
- VARTA záruka 3 roky
- Váha vrátane batérií 47 g
- Dĺžka 40,2 mm
VARTA Outdoor Sports
Séria VARTA Outdoor Sports ponúka perfektné svietidlá pre každé vonkajšie dobrodružstvo. Skvelé Outdoor prvky ako je vodoodolnosť a odolnosť proti nárazu, jasné farby a užitočné doplnky, ako je fotoluminiscenčný materiál alebo integrovaný otvárač na fľaše, sú pre túto sériu charakteristické.
VARTA svietidlá - rozsvieťte si život
Svietidlá VARTA sú ideálne pre každú situáciu a aktivitu - doma, v práci alebo pri vašich outdoorových dobrodružstvách. Preto naše série svietidiel zahŕňajú ručné svietidlá, čelovky, kempingové lucerny, svietidlá na kľúče a ďalších praktických pomocníkov. Ponúkame vysokokvalitné pracovné svietidlá, svietidlá pre domácnosť i vonkajšie aktivity.
Údaje o svetelnom výkone VARTA plne zodpovedajú štandardu ANSI, aby bolo možné svietidlá objektívne porovnať. Inovatívne produkty s premyslenými funkciami a s garanciou najvyššej kvality.
Svietidlá VARTA posilňujú nezávislosť, poskytujú maximálnu slobodu a ponúkajú spotrebiteľom perfektnú voľbu pre ich individuálny každodenný život.
Informácie o výrobcovi
VARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA
Alfred Krupp Str. 9
73479 Ellwangen
info@varta-household.com
4008496996988
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo typ: | LED |
| Jas: | 300 lm |
| Druh prevádzky: | Akumulátor |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Svetelný tok v lumenoch: | 300 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 47 g |
| Výška: | 4,0 cm |





