VARTA Svietidlo Indestructible F30 Pro
Číslo výrobku 2756948Opis výrobku
Číslo výrobku 2756948
Svietidlo VARTA Indestructible F30 Pro
- Extrémne robustné (test pádom z 9 m) svietidlo s pogumovanou hlavou a koncovkou tlmiacou nárazy
- Eloxovaný hliník typu II
- Nárazuvzdorná šošovka a reflektor
- Klasifikácia odolnosti proti nárazu IK08 (IEC 62262)
- Vodoodolné IP67
- Vysokovýkonná LED
- 2 úrovne jasu - vysoký a nízky
Vlastnosti
- 650 lúmenov
- Doba prevádzky 75 hodín
- Rozsah lúča 279 m
- Počet úrovní/režimov osvetlenia 2
- Vodoodolné IP67
- Klasifikácia odolnosti proti nárazu IK08
- Test pádom z 9 m
- Materiál hliník, TPR, PC
- VARTA záruka 7 rokov
- Typ VARTA batérie 6 x Longlife Power AA (súčasťou)
- Váha vrátane batérií 505,8 g
- Dĺžka 228 mm
- Priemer hlavy 54,5 mm
VARTA Indestructible
Bez ohľadu na to, aké veľké sú výzvy, svietidlá VARTA Indestructible vždy vydržia. Vďaka svojej robustnej konštrukcii s pogumovanými prvkami a telu z eloxovaného hliníka sú nárazuvzdorné, sú testované pádom z 9 m a extrémne odolné voči prachu a vode.
VARTA svietidlá - rozsvieťte si život
Svietidlá VARTA sú ideálne pre každú situáciu a aktivitu - doma, v práci alebo pri vašich outdoorových dobrodružstvách. Preto naše série svietidiel zahŕňajú ručné svietidlá, čelovky, kempingové lucerny, svietidlá na kľúče a ďalších praktických pomocníkov. Ponúkame vysokokvalitné pracovné svietidlá, svietidlá pre domácnosť i vonkajšie aktivity.
Údaje o svetelnom výkone VARTA plne zodpovedajú štandardu ANSI, aby bolo možné svietidlá objektívne porovnať. Inovatívne produkty s premyslenými funkciami a s garanciou najvyššej kvality.
Svietidlá VARTA posilňujú nezávislosť, poskytujú maximálnu slobodu a ponúkajú spotrebiteľom perfektnú voľbu pre ich individuálny každodenný život.
Informácie o výrobcovi
VARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA
Alfred Krupp Str. 9
73479 Ellwangen
info@varta-household.com
4008496987269
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo typ: | LED |
| Druh prevádzky: | Batéria |
| Batéria typ: | AA |
| Počet batérií: | 6 ks |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Svetelný tok v lumenoch: | 650 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP67 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 505 g |
| Výška: | 22,8 cm |
| Šírka: | 5,4 cm |
| Hĺbka: | 5,4 cm |





