VARTA Svietidlo Motion Sensor Outdoor Light
Číslo výrobku 2757268Opis výrobku
Číslo výrobku 2757268
Svietidlo VARTA Motion Sensor Outdoor Light
Vonkajšie svietidlo s pohybovým senzorom a flexibilnými možnosťami montáže zvyšuje bezpečnosť vo všetkých vonkajších priestoroch vďaka orientačnému svetlu na báze pohybového senzora.
- Kompaktné a ľahké
- Vodoodolné IP44 a odolné voči nárazu (test pádom z 1 m)
- Teplá biela dióda LED pre príjemné osvetlenie
- Svetlo aktivované pohybovým senzorom
- Detekčný uhol 120° a detekčná vzdialenosť 3 m
- Automatické vypnutie po 30 sekundách
- Bočný prepínač v spodnej časti pre zvolenie režimu - On, Off, Auto, vysoký, nízky
- Pohodlná inštalácia vďaka 3 možnostiam - otvor pre háčik, magnet a 3M lepiaca páska
Vlastnosti
- 40 lúmenov
- Doba prevádzky 60 hodín
- Rozsah lúča 7 m
- Počet úrovní/režimov 2
- Vodoodolné IP44
- Test pádom z 1 m
- Materiál ABS plast, POM
- VARTA záruka 3 roky
- Typ VARTA batérie 3 x Longlife Power AAA (súčasťou)
- Váha vrátane batérií 97,8 g
- Dĺžka 63 mm
VARTA Home svietidlá do domácnosti
Navrhnuté pre jednoduchší a bezpečnejší život. Produkty série VARTA Home rozžiaria každé miesto vo vašom dome aj okolí. Vďaka premysleným funkciám sú tieto produkty obzvlášť užívateľsky prívetivé a presvedčia bezpečnostnými prvkami VARTA. Pre optimálnu podporu vo vnútri aj vonku vo vašom rušnom každodennom živote!
VARTA svietidlá - rozsvieťte si život
Svietidlá VARTA sú ideálne pre každú situáciu a aktivitu - doma, v práci alebo pri vašich outdoorových dobrodružstvách. Preto naše série svietidiel zahŕňajú ručné svietidlá, čelovky, kempingové lampáše, svietidlá na kľúče a ďalších praktických pomocníkov. Ponúkame vysokokvalitné pracovné svietidlá, svietidlá pre domácnosť i vonkajšie aktivity.
Údaje o svetelnom výkone VARTA plne zodpovedajú štandardu ANSI, aby bolo možné svietidlá objektívne porovnať. Inovatívne produkty s premyslenými funkciami a s garanciou najvyššej kvality.
Svietidlá VARTA posilňujú nezávislosť, poskytujú maximálnu slobodu a ponúkajú spotrebiteľom perfektnú voľbu pre ich individuálny každodenný život.
Informácie o výrobcovi
VARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA
Alfred Krupp Str. 9
73479 Ellwangen
info@varta-household.com
4008496065059
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Doba svietenia: | 60 h |
| Svietidlo typ: | LED |
| Jas: | 40 lm |
| Druh prevádzky: | Batéria |
| Batéria typ: | AAA |
| Počet batérií: | 3 ks |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Svetelný tok v lumenoch: | 40 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 97 g |
| Výška: | 6,3 cm |





