LUX-TOOLS Kotúčová kefa 75 mm hrubá
Číslo výrobku 5415302Opis výrobku
Číslo výrobku 5415302
LUX-TOOLS kotúčová kefa v hrubom prevedení je vhodná k odstraňovaniu hrdze, náteru a k čisteniu kovov a ocele. Nie je vhodná pre hliník. Súčasťou balenia je 1 ks s priemerom 75 mm.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871030415
Bezpečnostné pokyny
Používajte masku Používajte ochranu sluchu Používajte ochranu očí
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pre: | Kov, ušľachtilá oceľ |
| Materiál: | Oceľový drôt, hrubý |
| Priemer uchytenie: | 75 mm |
| Dĺžka: | 75 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 72 g |
| Výška: | 3,5 cm |
| Šírka: | 7,5 cm |
| Hĺbka: | 7,5 cm |







