Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Vŕtacie kladivo RT-RH 32

Č.výr. 3926334

  • Rukoväť absorbujúca vibrácie
  • Vrátane 3 vrtákov SDS-Plus
  • Vrát 2 sekáčov SDS-Plus
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 3926334

Výkonné vŕtacie kladivo Einhell RT-RH 32 je vhodné na všetky vŕtacie a sekacie práce, dokonca aj do tvrdého betónu. Rukoväť absorbujúca vibrácie pritom poskytuje aj počas dlhšej doby používania príjemný komfort a špeciálna konštrukcia na fixáciu prídavnej rukoväte zabezpečuje vždy bezpečné uchopenie. O dodatočnú bezpečnosť sa stará integrovaná klzná spojka, ktorá sa pri zaseknutí vrtáka okamžite aktivuje a zastaví pohon. Vŕtacie kladivo Einhell RT-RH 32 okrem toho presvedčí funkciou zastavenia otáčania s 12násobnou fixáciou sekáča a kovovým hĺbkovým dorazom pre presné hĺbky vŕtania.

Rozsah dodávky
- Vŕtacie kladivo RT-RH 32
- 3 vrtáky SDS-Plus
- 2 sekáče SDS-Plus
- Plastový kufor

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:1 250 W
Energia vybíjania:3,5 rok
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:10,2 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore