Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Akumulátorové vŕtacie kladivo 1 PowerSystem A-BH-20

Č.výr. 1498682

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Výkonné skrutkovanie, vŕtanie a príklepové vŕtanie s rázovou energiou 1,1 J a počtom príklepov 5 000/min
  • S LED svietidlom a rukoväťou Softgrip na pohodlnú prácu
  • Napájanie kvalitným 20 V lítium-iónovým akumulátorom (dostupný osobitne)
Informácie o výrobku
49,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1498682

LUX-TOOLS akumulátorové vŕtacie kladivo A-BH-20 presvedčí hneď tromi funkciami: skrutkovanie, vŕtanie a príklepové vŕtanie. Tým vám, ako skúsenému domácemu majstrovi, poskytuje všestranné možnosti použitia pri ručných, remeselníckych a voľnočasových prácach. Vŕtačka patrí k praktickému systému LUX 1 PowerSystem a môže byť napájaná kvalitným 20 V lítium-iónovým akumulátorom tejto série. Váš požadovaný akumulátor vo vyhotovení 2 Ah alebo predovšetkým 4 Ah, ktorý odporúčame pre vŕtacie kladivo a vhodná rýchlonabíjačka sú dostupné osobitne. Napájanie pomocou akumulátora vám poskytuje veľkú slobodu pohybu a flexibilitu, pretože nemáte žiaden rušivý kábel a môžete pracovať nezávisle od zdroja elektrického prúdu.

Výkonné vŕtacie kladivo s reguláciou otáčok
Jeho vŕtací výkon dosahuje vŕtací priemer až 16 mm do dreva, 10 mm do betónu a 8 mm do ocele. Na výmenu nadstavcov bez náradia disponuje skľučovadlo upnutím SDS-Plus - jednoduchšia a rýchlejšia výmena vrtáka neexistuje. Vŕtacie kladivo má voľnobežné otáčky 0 až 900 ot./min. Vďaka svojej variabilnej regulácii otáčok sa zariadenie optimálne prispôsobí príslušnému procesu vŕtania a zabezpečí presné výsledky. Poskytuje rázovú energiu 1,1 J, kým počet príklepov je až 5 000/min. Náradie so svojou rukoväťou Softgrip pohodlne sedí v ruke a podporuje komfortnú prácu. Navyše je vybavené pracovným LED svietidlom, ktoré dobre osvetlí aj ťažko prístupné miesta.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len s jedným systémom akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Energia vybíjania:1,1 rok
Max. vŕtania do dreva:16 mm
Max. vŕtania do ocele:8 mm
Max. vŕtania do betónu:10 mm
Typ akumulátora:Li-Ion
Upínadlo vrtáka:SDS Plus
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,56 kg
Výška:21,0 cm
Šírka:8,5 cm
Dĺžka:26,5 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore