Metabo Multikladivo UHE 2660-2 800 W
Číslo výrobku 1026970Opis výrobku
Číslo výrobku 1026970
Praktické multikladivo Metabo UHE 2660-2 s výkonom 800 W je ideálnym pomocníkom pre ľahké vŕtacie a príklepové práce do betónu, muriva a prírodného kameňa. V prípade potreby je možné skľučovadlo vŕtačky zaaretovať pre výkonné kosenie. Vďaka príklepovej frekvencii 4 200/min, dosahuje multifunkčné príklepové kladivo čistý a efektívny výsledok práce. Maximálna príklepová sila je 2,8 J, vďaka čomu je multikladivo ideálnou voľbou na vŕtanie do tvrdých materiálov ako je kameň a betón, ale tiež zároveň skvele poslúži na kosenie a odstraňovanie dlaždíc.
Výkonné multikladivo pre domáce použitie
Vďaka odolnému držiaku SDS Plus môžete používať vhodné vrtáky a ďalšie nástavce a meniť ich ľahko, rýchlo a bez náradia. Maximálny priemer vŕtania je 26 mm do betónu, 32 mm do dreva a 13 mm do ocele.
Multikladivo s užitočnými doplnkami pre väčšie pohodlie
Multikladivo môžete bezpečne uložiť do kufríka, ktorý je súčasťou balenia.
Metabo - keď na tom záleží
Metabo vyvíja stroje a príslušenstvo pre profesionálov už od roku 1924. Švábska spoločnosť spája tradíciu s inováciou a ponúka tak dokonalý mix skúseností a najnovších technológií. Kvalitné produkty značky Metabo sú preto zastúpené na stavbách po celom svete a podporujú používateľ pri práci deň čo deň. Prostredníctvom úzkeho dialógu so zákazníkom Metabo neustále vyvíja svoje produkty a prispôsobuje ich potrebám remeselníka.
Technické parametre:
- Voľnobežné otáčky 1. rýchlostný stupeň: 0-1 050 ot./min.
- Voľnobežné otáčky 2. rýchlostný stupeň: 0-2 550 ot./min.
- Menovitý príkon: 800 W
- Maximálny počet príklepov: 4 200/min.
- Maximálna príklepová sila: 2,8 J
- Maximálny priemer vŕtania do ocele: 13 mm
- Maximálny priemer vŕtania do betónu 26 mm
- Maximálny priemer vŕtania do dreva: 32 mm
Balenie obsahuje:
- 1x Metabo multikladivo UHE 2660-2
- 1x kufor na uskladnenie a prenášanie náradia
Informácie o výrobcovi
Metabowerke GmbH
Metabo-Allee 1
72622 Nürtingen
product-compliance@metabo.de
4007430309587
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 800 W |
| Max. Ø vŕtania do betónu: | 26 mm |
| Energia vybíjania: | 2,8 J |
| Typ skľučovadla/uchytenie: | SDS Plus |
| Max. Ø vŕtania do dreva: | 32 mm |
| Max. Ø vŕtania do ocele: | 13 mm |
| Počet príklepov: | 4200/min |
| Kufrík/ taška: | S kufríkom |
| LED osvetlením: | Bez LED osvetlenia |
| Príslušenstvom: | S príslušenstvom |
| Prídavnou rukoväťou: | S prídavnou rukoväťou |
| Reguláciou otáčok: | S reguláciou otáčok |
| Hĺbkovým dorazom: | S hĺbkovým dorazom |
| Otáčanie doľava/doprava: | Ľavosmerný a pravosmerný chod |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6,5 kg |
| Výška: | 50,0 cm |
| Šírka: | 33,0 cm |
| Hĺbka: | 11,0 cm |



