Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

ELLIX Vŕtacia korunka zo spekaného karbidu SDS-Plus  65 mm

Č.výr. 4937348

  • Pevná vŕtacia korunka z ocele
  • Vhodná na obklady, kameň a murivo
  • Vyrobená v súlade s presnými predpismi
Informácie o výrobku
8,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4937348

ELLIX vŕtacia korunka zo spekaného karbidu HM s   65 mm a upnutím SDS-Plus poskytuje pevné vedenie pri jednoduchých vŕtacích prácach. Podporuje vŕtanie do rôznych materiálov. Výhodou je, že vrták v dôsledku rotačnej sily neskĺzne z vytvorených otvorov v murive alebo ľubovoľnom inom podklade. Okrem toho umožňuje vŕtacia korunka časovo úspornú výmenu vrtákov bez toho, aby bolo na upnutie a uvoľnenie potrebné ďalšie náradie. Bajonetový uzáver umožňuje jednoduchú montáž upínacieho taniera. Samotná korunka je pevne spracovaná a je vyrobená z vysokokvalitného spekaného karbidu. Bežne sa používa na vŕtačke. Vŕtacia korunka má výšku 175 mm a šírku aj hĺbku 65 mm, pričom váži 0,72 kg.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ s hrotom z tvrdokovu
Úchyt:SDS Plus
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:720 g
Výška:17,5 cm
Šírka:6,5 cm
Dĺžka:6,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore