Black+Decker Príklepová vŕtačka 1stupňová BEH710-QS, 710W vr. príslušenstvo
Číslo výrobku 1364793Opis výrobku
Číslo výrobku 1364793
Príklepová vŕtačka Black+Decker BEH710 s príkonom 710 W je určená pre stredne ťažké až ťažké práce v dielni aj domácnosti. Vylepšený príklepový mechanizmus s rýchlosťou príklepu 47 600 úderov/min umožňuje ľahké vŕtanie do kameňa, muriva, kovu, dreva a plastu.
Jednostupňová prevodovka s plynulou reguláciou otáčok 0-2800 ot./min umožňuje optimálne nastavenie rýchlosti pre konkrétnu prácu. Vŕtačka je vybavená 13mm rýchloupínacím skľučovadlom pre ľahkú výmenu nástavcov, v ktorom navyše budú uchytené pevne. Systém reverzibilných uhlíkových kief s plným výkonom pri pravom aj ľavom chode pomáha minimalizovať opotrebenie náradia.
Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom sa s ňou dobre pracuje. Mäkká protišmyková rukoväť a prídavná rukoväť uľahčujú manipuláciu.
| 1x príklepová vŕtačka |
| 1x prídavná bočná rukoväť |
| 2x vrták do kovu z rýchloreznej ocele (HSS) (6/8 mm) |
| 2x vrták do muriva (6/8 mm) |
Informácie o výrobcovi
Black & Decker
Türkova 5b
14900 Prague
support@BLACKANDDECKER.com
5035048681268
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Počet príklepov: | 47600/min |
| Max. Ø vŕtania do betónu: | 13 mm |
| Menovité napätie akumulátora: | 230 V |
| Funkciou rýchleho zastavenia: | Bez funkcie rýchleho zastavenia |
| Hĺbkovým dorazom: | Bez hĺbkového dorazu |
| Reguláciou otáčok: | S reguláciou otáčok |
| Kufrík/ taška: | Bez uskladnenia |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 2800/min |
| Max. Ø vŕtania do ocele: | 13 mm |
| Max. Ø vŕtania do dreva: | 20 mm |
| Výkon: | 710 W |
| Prídavnou rukoväťou: | S prídavnou rukoväťou |
| Príslušenstvom: | S príslušenstvom |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,80 kg |
| Výška: | 26,5 cm |
| Šírka: | 24,0 cm |
| Hĺbka: | 8,3 cm |















