Einhell Príklepová vŕtačka TC-ID 650 E
Číslo výrobku 1386507Opis výrobku
Číslo výrobku 1386507
Príklepová vŕtačka TC-ID 650 E je mnohostranný prístroj, ktorý domácim majstrom preukáže veľmi dobrú službu pri práci okolo domu, v dielni a garáži. Vďaka funkcii vŕtania a vŕtania s príklepom, pravému a ľavému chodu pri vŕtaní a skrutkovaní je užitočným pomocníkom pri každom vŕtaní a skrutkovaní. Do praktického rýchloupínacieho skľučovadla rýchlo a bez použitia náradia upnete rôzne nástroje na vŕtanie. Vďaka elektronickej regulácii otáčok je možné nastaviť a presne dávkovať otáčky vŕtačky. Rovnakú hĺbku vŕtaného otvoru pri sériovom vŕtaní zaručuje stabilný kovový hĺbkový doraz. Vďaka praktickému háku na pripevnenie na opasok máte medzi vŕtaním voľné ruky.
Technické parametre:
Pripojenie napájania: 230-240V/50 Hz
Výkon: 650 W
Počet prevodových stupňov: 1
Vŕtacie skľučovadlo: 1,5 mm - 13 mm
Výkon vŕtania do dreva: 25 mm
Výkon vŕtania do kovu: 10 mm
Výkon vŕtania do betónu: 13 mm
Informácie o výrobcovi
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825602166
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Počet príklepov: | 44800/min |
| Max. Ø vŕtania do betónu: | 13 mm |
| Otáčanie doľava/doprava: | Ľavosmerný a pravosmerný chod |
| Funkciou rýchleho zastavenia: | Bez funkcie rýchleho zastavenia |
| Hĺbkovým dorazom: | S hĺbkovým dorazom |
| Reguláciou otáčok: | S reguláciou otáčok |
| Kufrík/ taška: | Bez uskladnenia |
| LED osvetlením: | Bez LED osvetlenia |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 2800/min |
| Max. Ø vŕtania do ocele: | 10 mm |
| Max. Ø vŕtania do dreva: | 25 mm |
| Stupne krútiaceho momentu: | 1 |
| Výkon: | 650 W |
| Prídavnou rukoväťou: | S prídavnou rukoväťou |
| Príslušenstvom: | S príslušenstvom |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,90 kg |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 23,0 cm |
| Hĺbka: | 27,0 cm |













