LUX-TOOLS Súprava príklepovej vŕtačky SBM-600
Číslo výrobku 4780045Opis výrobku
Číslo výrobku 4780045
LUX-TOOLS súprava príklepovej vŕtačky SBM-600 je s počtom úderov 52000/min a otáčkami naprázdno 0 - 2900 ot/min optimálnym pomocníkom pri vŕtaní. Max. priemer vrtaného otvoru do dreva je 28 mm a do betónu a oceľi 13 mm. Hĺbku vrtania je možno nastaviť hlbkovým dorazom a umožňuje tak dosiahnúť presných výsledkov práce. Prídavná rukoväť s povrchom Softgrip pritom zaisťuje pevný a bezpečný úchop.
Súčasť dodávky:
- Príklepová vŕtačka
- 18dielna súprava vrtákov (13 vrtákov HSS, 5 vrtákov do dreva)
- Hĺbkový doraz
- Prepravný kufor
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124502303
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Počet príklepov: | 52000/min |
| Max. Ø vŕtania do betónu: | 13 mm |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 2900/min |
| Max. Ø vŕtania do ocele: | 13 mm |
| Max. Ø vŕtania do dreva: | 28 mm |
| Výkon: | 600 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,30 kg |
| Výška: | 32,5 cm |
| Šírka: | 28,0 cm |
| Hĺbka: | 7,5 cm |











