Bosch Špirálový vrták do betónu CYL-3 pr. 12 x 150/200 mm
Číslo výrobku 2814705Opis výrobku
Číslo výrobku 2814705
Špirálový vrták do betónu Bosch CYL-3 - výkon pri práci s betónom
Špirálový vrták Bosch CYL-3 zaručuje dlhú výkonnosť pri použití na vŕtanie do betónu.
- Pre vŕtačky/skrutkovače, pre príklepové vŕtacie skrutkovače
- Valcová stopka je kompatibilná so všetkými vŕtačkami s trojčeľusťovým skľučovadlom
- Vhodné do - betónu, plných tehál
- Vysoká odolnosť voči opotrebovaniu vďaka veľmi trvanlivej karbidovej zmesi vyvinutej a vyrábanej spoločnosťou Bosch
- Vyhotovenie vrtáka v účinnom 2žliabkovom tvare U zaisťuje dobré odvádzanie odvŕtanej múčky, nižšie trenie a dlhšiu životnosť
- Dlhá výkonnosť pri použití na vŕtanie do betónu
- Dlhodobé výkony pri vŕtaní otvorov na upevnenie v abrazívnych materiáloch, ako je betón či prírodný kameň
- Certifikát PGM je zárukou zhody s podmienkami z oblasti náročných odchýlok, presne vŕtaných otvorov a pevného upevnenia
Ako dôkaz kvality je špirálový vrták opatrený značkou skúšky kvality skúšobne PGM Masonry Drill Bit Association Board, ktorá je zárukou zhody s podmienkami z oblasti náročných odchýlok, presného vŕtania a pevného upevnenia.
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140186964
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pre: | Betón |
| Druh vŕtačiek: | Vrták do betónu |
| Max. hĺbka vrtu (mm): | 150 mm |
| Priemer: | 12 mm |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 107 g |
| Výška: | 27,6 cm |
| Šírka: | 4,2 cm |
| Hĺbka: | 1,3 cm |





