Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Prerážací vrták do muriva Classic  16 mm x 400 mm

Č.výr. 5126826

  • Veľmi vhodný na prerážanie muriva a betónu
  • Dlhá životnosť vďaka robustnému hrotu zo spekaného karbidu
  • Odolný voči nárazom a kladivu
Informácie o výrobku
7,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5126826

Vysokokvalitný mimoriadne dlhý LUX-TOOLS prerážací vrták Classic je mimoriadne vhodný na prevŕtanie kameňa a muriva. Po kvalitatívnej stránke sa vyznačuje odolnosťou voči nárazom. Na výrobu sa používa spekaný karbid, vďaka čomu sa dosahuje dlhšia životnosť a dobrá odolnosť. Domácim majstrom uľahčí prácu s tvrdším kamenivom alebo betónom to, ak namiesto príklepovej vŕtačky použijú výkonné vŕtacie kladivo. Stačí použiť nízky prítlak a zvyšok zabezpečí stroj spolu s prerážacím vrtákom.

Prerážací vrták do muriva s rozmermi  16 mm x 400 mm je vybavený robustným hrotom v tvare klinu. Je to ideálny tvar na prerážacie práce, pretože pri nich v podstate nejde o vŕtanie, ale kamenivo sa kus po kuse vyráža.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ s hrotom z tvrdokovu
Dĺžka:400 mm
Priemer:16 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:330 g
Výška:40,0 cm
Šírka:1,6 cm
Dĺžka:1,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore