Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Príklepový vrták Classic SDS-Max  25 mm x 520 mm

Č.výr. 5126420

  • Veľmi vhodný na betón, kameň a murivo
  • Dlhá životnosť vďaka kvalitnému hrotu zo spekaného karbidu
  • Odolný voči nárazom a kladivu
Informácie o výrobku
21,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5126420

LUX-TOOLS príklepový vrták Classic SDS-Max vyrobený z ocele s  25 mm x 520 mm sa vyznačuje robustnosťou a dlhou životnosťou. Je to ideálne príslušenstvo pre domácich majstrov, ktorí príležitostne vykonávajú vŕtacie práce. Vďaka celkovej dĺžke 520 mm je vhodný na prevŕtanie betónu, tvrdého muriva a kameňa. Vďaka svojmu typickému hrotu s klinovým tvarom dosahuje vrták svoj najvyšší výkon v kombinácii s výkonným vŕtacím kladivom. Na vyvŕtanie otvorov alebo priechodných otvorov stačí jemný prítlak. Prípadne môžete použiť príklepovú vŕtačku.

Vďaka upínaciemu systému SDS možno príklepový vrták rýchlo a bez použitia náradia vymeniť, keď potrebujete vyvŕtať väčší otvor alebo použiť iný vrták. Medzi ďalšie výhody patria SDS drážky, ktoré v porovnaní s inými systémami poskytujú lepší prenos sily. Robustné náradie pre váš robustný box na náradie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ s hrotom z tvrdokovu
Dĺžka:520 mm
Úchyt:SDS Max
Priemer:25 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:970 g
Výška:52,0 cm
Šírka:2,5 cm
Dĺžka:2,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore