Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Príklepový vrták Classic SDS-Plus 18 x 400 mm

Č.výr. 5126446

  • Veľmi vhodný na betón, kameň a murivo
  • Dlhá životnosť vďaka kvalitnému hrotu zo spekaného karbidu
  • Odolný voči nárazom a kladivu
Informácie o výrobku
23,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5126446

LUX-TOOLS príklepový vrták Classic SDS-Plus s rozmermi 18 mm x 400 mm splní úplne všetky potreby každého remeselníka. Vyrobený je z robustného spekaného karbidu, vďaka čomu dokáže navŕtať a prevŕtať betón. Je vybavený spojovacím kusom SDS-Plus, vďaka čomu je dokonale pripravený na použitie s výkonnou elektrickou vŕtačkou. Okrem dobrého prenosu silu prostredníctvom špeciálnych drážok sa príslušenstvo vyznačuje extrémne nízkym opotrebením vďaka oddelenému miestu zaistenia vrtáka a prenosu uťahovacieho momentu. Pomocou zásuvného systému môžete príslušenstvo navyše rýchlo a úsporne vymeniť bez potreby použitia ďalšieho náradia.

S týmto príklepovým vrtákom získate ideálne vybavenie na zvládnutie mnohých stavebnotechnických úloh. Medzi typické oblasti použitia príklepového vrtáka patrí napríklad prevŕtanie hrubých betónových stropov, stien, prípadne výstuží pri pokládke technického vybavenia budov vrátane elektrických rozvodov. Ďalšími oblasťami použitia sú pripevnenie satelitu na stenu budovy alebo ukotvenie zariadení do pevných betónových soklov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ s hrotom z tvrdokovu
Dĺžka:400 mm
Úchyt:SDS Plus
Priemer:18 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:362 g
Výška:40,0 cm
Šírka:1,8 cm
Dĺžka:1,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore