Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Príklepový vrták Comfort SDS-Plus  10 mm x 460 mm

Č.výr. 5044011

  • Optimálne vhodný na betón, kameň a murivo
  • Veľmi dlhá životnosť vďaka kvalitnému hrotu z karbidu
  • Odolný voči nárazom a kladivu
Informácie o výrobku
16,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5044011

LUX-TOOLS príklepový vrták Comfort SDS-Plus s rozmermi  10 mm x 460 mm je vyrobený zo spekaného karbidu, vďaka čomu je mimoriadne robustný. Je vhodný pre všetky výkonné vŕtačky, ktoré sú vybavené stopkou SDS-Plus. Táto je vyvinutá špeciálne na príklepové a úderové práce. Drážky zabezpečujú lepší prenos sily, ktorý je užitočný pri stavebných prácach na dome a v dome. Ide o dôležitú vlastnosť, keď potrebujete prevŕtať robustný a hrubý betón, ako aj výstuže. Ďalším plusovým bodom stopky SDS je to, že nadstavce na vŕtanie možno v prípade potreby jednoducho vymeniť bez použitia náradia. Zaistenie vrtáka a prenos uťahovacieho momentu sú navzájom oddelené, vďaka čomu je zabezpečená nízka miera opotrebovania.

S príklepovým vrtákom môžete vykonávať rôzne vŕtacie práce vo svojom domove. S týmto príklepovým vrtákom môžete prevŕtať napríklad aj hrubšie betónové stropy alebo steny na potiahnutie jednotlivých káblov, elektrických káblov a ďalších vedení pre domácu techniku k skrini rozvádzača.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ s hrotom z tvrdokovu
Dĺžka:460 mm
Úchyt:SDS Plus
Priemer:10 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:220 g
Výška:46,0 cm
Šírka:10 mm
Dĺžka:10 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore