Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Príklepový vrták Comfort SDS-Plus priemer 10 mm x 210 mm

Č.výr. 5044433
7,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5044433

Obzvlášť spoľahlivý LUX-TOOLS príklepový vrták Comfort je vhodný na profesionálne vŕtanie do muriva, betónu, prírodného a umelého kameňa. Je vyrobený zo stabilnej ocele so špičkou zo spekaného karbidu a umožní vám bez námahy prevŕtať tvrdé materiály. Špeciálne upínanie SDS-Plus zabezpečuje optimálny prenos sily.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Betón
Materiál:Oceľ s hrotom z tvrdokovu
Dĺžka:210 mm
Úchyt:SDS Plus
Priemer:10 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:120 g
Výška:21,0 cm
Dĺžka:10 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore