Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Diamantový vrták 8 mm s vedením

Č.výr. 4679916

  • Pre mäkký až veľmi tvrdý kameň
  • Priemer vŕtaného otvoru: 8 mm
  • Vrátane vedenia a chladenia vodou
Informácie o výrobku
13,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4679916

Tento vysoko kvalitný a profesionálny diamantový vrták značky LUX-TOOLS sa optimálne hodí k bezproblémovému opracovaniu mäkkých až veľmi tvrdých materiálov ako je napríklad mramor alebo kameň. Pritom mnohonásobne prekonává hranice stanovené štandardnými vrtákmi. Diamantový vrták s priemerom 8 mm má vedenie, ktoré zaisťuje bezpečnejší vŕtanie. Súčasťou dodávky je chladenie vodou a vedenie vrtáku.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Kameň
Priemer:8 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:72 g
Výška:20,0 cm
Šírka:9,1 cm
Dĺžka:3,2 cm

Podobné produkty

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore