LUX Vrták do skla Classic 12 mm

Č.výr. 5126321

  • Veľmi vhodný na sklo a keramiku
  • Robustné spracovanie pre dlhú životnosť
  • Pre skvelé výsledky práce so sklom a keramikou
Informácie o výrobku
6,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5126321

LUX-TOOLS vrták do skla Classic s  12 mm sa od ostatných vrtákov odlišuje svojím hrotom v tvare šípky zodpovedajúcim materiálom, ktorý je tvorený spájkovanými plátmi zo spekaného karbidu. Vrták je vyrobený z ocele, vďaka čomu umožňuje presnú prácu. Okrem toho môžete spracovávať sklo v ľubovoľnej forme, ako aj keramické dlaždice. Je vhodný najmä na používanie v súkromnej oblasti.

S týmto vrtákom do skla môžete vykonávať množstvo činností. Medzi klasické príklady patrí prevŕtanie kúpeľňových obkladačiek pomocou ručného vrtáka alebo akumulátorového skrutkovača pri pripevňovaní napríklad zrkadla alebo odkladacej poličky nad umývadlo. Pre domácich majstrov, ktorí radi realizujú kreatívne nápady s použitím fliaš, pohárov, sklených dosiek a zrkadlového skla, je k dispozícii množstvo ďalších možností. S dobrým citom pre detail a vhodným vrtákom zo spekaného karbidu spracujete požadované materiály bez toho, aby vznikli ryhy alebo sa materiál zlomil.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Sklo, keramika
Materiál:Oceľ s hrotom z tvrdokovu
Priemer:12 mm
Dĺžka:100 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:45 g
Výška:11,0 cm
Šírka:1,2 cm
Dĺžka:1,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore