Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava vrtákov do dreva Classic, 5-dielna

Č.výr. 4945861

  • Mimoriadne vhodné na drevo
  • S presným strediacim hrotom
  • Dlhá životnosť vďaka vysokokvalitnej oceli
Informácie o výrobku
5,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4945861

Na dosiahnutie presných výsledkov pri rôznych vŕtacích prácach do dreva je dobrým riešením táto LUX-TOOLS 5-dielna súprava vrtákov do dreva Classic. Vrtáky sú uložené v praktickom boxe, vďaka čomu sú okamžite poruke a zároveň sú optimálne uskladnené. Vďaka strediacemu hrotu možno vrtáky presne a kolmo nasadiť bez toho, aby skĺzli z vytvorených alebo predkreslených miest. Pritom presne opracované rezné hrany zabezpečujú, že sa vrtáky zatiahnu do miesta vŕtania. Súčasťou tejto súpravy sú najbežnejšie veľkosti s  4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm a 10 mm. Ide o nekomplikované a zároveň stabilné prvky štandardného príslušenstva, ktoré by nemali chýbať v žiadnom dobre zorganizovanom boxe na náradie.

Budete mať vždy k dispozícii vhodný vrták pre každý otvor: to všetko vďaka tejto súprave. S týmto príslušenstvom dosiahnete požadované výsledky pri montáži nábytku, majstrovaní, ako aj pri montovaní búdky pre vtáčiky pred studeným zimným obdobím a mnohých ďalších činnostiach. Vrtáky do dreva možno použiť na všetkých bežných elektrických vŕtačkách alebo akumulátorových vŕtačkách vhodných na výmenu. Vďaka tomu, že sú uložené v praktickom boxe na uskladnenie a odbernom boxe, zaberajú len málo miesta v boxe na náradie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo
Materiál:Oceľ
Norma:DIN 7487

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore