Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Vrták do dreva Classic  16 mm x 400 mm

Č.výr. 5126727

  • Mimoriadne vhodný pre mäkké a stredne tvrdé drevo
  • Presné vŕtanie vďaka centrovaciemu hrotu
  • Vŕtané otvory bez vytrhávania materiálu
Informácie o výrobku
7,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5126727

S týmto LUX-TOOLS vrtákom do dreva Classic s rozmermi  16 mm x 400 mm môžete presne opracúvať mäkké až stredne tvrdé drevo. Pomocou centrovacieho hrotu môžete priložiť vŕtačku na vopred zakreslené miesta na obrobku. Jemný tlak, prípadne vlastná hmotnosť vŕtačky sú spravidla dostačujúce na to, aby sa zabránilo neúmyselnému skĺznutiu. Presne v tom tkvie výrazný rozdiel v porovnaní s vŕtačkou do hranolov: Táto je vybavená samostatne sa zaťahujúcim hrotom, ktorý zabezpečuje svojvoľný posuv. Medzi ďalšie špecifické vlastnosti vrtáka do dreva patria rezné hrany: Sú usporiadané tak, že sa pri dotyku s povrchom materiálu najskôr opracúvajú okraje. Výsledkom sú čisté vyvŕtané otvory bez vytrhávania materiálu. Ide o dôležitú vlastnosť napríklad pri výrobe nábytku.

Vrták do dreva sa vyznačuje špirálovou konštrukciou stopky typickou pre toto príslušenstvo. Zvyšky pilín a drevený prach sa počas práce účinne odvádzajú z vŕtaného otvoru. Pomocou tohto príslušenstva môžete spoľahlivo a profesionálne opracovať najrozmanitejšie drevené materiály, napríklad drevotrieskové dosky, preglejky a stredne hrubé drevovláknité dosky. Vďaka výške vrtáka do dreva môžete obrobky alebo hranoly v prípade potreby opracovať po hromadách. Toto príslušenstvo vyrobené z robustnej ocele je vhodné najmä na realizáciu vlastných nápadov v domácej hobby dielni.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo
Materiál:Oceľ
Norma:DIN 7487
Priemer:16 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:310 g
Výška:40,0 cm
Šírka:1,6 cm
Dĺžka:1,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore