Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Vrták do dreva Comfort  6 mm x 250 mm

Č.výr. 5043914

  • Robustný vrták do dreva na dosahovanie dobrých výsledkov
  • Presnosť vďaka strediacemu hrotu
  • Veľmi vhodný na drevo
Informácie o výrobku
 
7,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5043914

LUX-TOOLS vrták do dreva Comfort  6 mm x 250 mm sa vyznačuje svojimi vysokokvalitnými vlastnosťami. Je vyrobený z robustnej ocele, ktorá zabezpečuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť. Ideálne predpoklady pre remeselníkov a domácich majstrov s ambíciami pri tvorbe rozsiahleho podopretia napríklad pri stavbe záhradného domčeka z drevenej konštrukcie. S vrtákom môžete spracovať rozličné materiály: Ide napríklad o tvrdé drevo, mäkké drevo, drevotrieskové dosky a MDF dosky.

Vrták do dreva je vybavený hrotom, ktorý vám umožňuje presnú realizáciu vŕtaného otvoru. Okrem toho môžete vynechať pracovný krok vo forme predbežného jamkovania, pretože vrták sa po nasadení nevyšmykne. Medzi ďalšie typické vlastnosti patria dve ostré hrany na hrote vrtáka, ktoré prebiehajú hlbšie smerom von. Vďaka tejto vlastnosti sa vám podarí vyvŕtať otvory do dreva takmer bez vytrhávania materiálu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo
Materiál:Oceľ
Priemer:6 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:60 g
Výška:25,0 cm
Šírka:6 mm
Dĺžka:6 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore