Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Vrták do dreva Comfort priemer 8 mm x 250 mm

Č.výr. 5044524

  • Na presné vŕtanie do drevených materiálov
  • Brúsený predrez na vŕtanie bez hrotov
  • Z chróm-vanádiovej ocele
Informácie o výrobku
8,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5044524

LUX-TOOLS vrták do dreva Comfort je vhodný na kompetentné obrábanie drevených materiálov. Vrták s dĺžkou 250 mm má priemer 8 mm. Umožňuje tak vŕtanie obzvlášť hlbokých otvorov. Vrták je vyrobený z robustnej chróm-vanádiovej ocele a disponuje aj brúseným predrezom na vŕtanie bez hrotov a brúseným centrovacím hrotom, ktorý výrazne uľahčuje presnosť vŕtania.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo
Materiál:Oceľ
Priemer:8 mm
Dĺžka:250 mm
Úchyt:Stopka kruhového tvaru
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:80 g
Výška:25,0 cm
Šírka:8 mm
Dĺžka:8 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore