Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Vrták pre debnenie Comfort  8 mm x 400 mm

Č.výr. 5043906

  • Kvalitný vrták pre debnenie na veľmi presné výsledky
  • Dlhá životnosť vďaka kvalitnému spracovaniu
  • Optimálne vhodný na dištančné vŕtanie do dreva
Informácie o výrobku
 
6,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5043906

LUX-TOOLS vrták pre debnenie s rozmermi  8 mm x 400 mm je ideálnou výbavou pre domácich majstrov. Vrták sa hodí najmä na dištančné vŕtanie do dreva. Produkt je vyrobený z kvalitného kovu, ktorý je dôležitým predpokladom na dlhú životnosť. Medzi typické vlastnosti vrtáka pre debnenie patrí vŕtacia špirála, vrcholový hrot (ktorý v prípade potreby možno bez problémov naostriť) a dlhý driek vrtáka s hladkými stenami. Predná špirála zabezpečuje, že sa triesky a drevený prach dobre odvádzajú smerom von. Ide o komplexne spoľahlivý vrták.

Vrták pre debnenie sa používa napríklad vtedy, keď chcete vyliať betónové základy pre záhradný domček. Ďalšími možnosťami použitia sú rekonštrukčné práce hrazdených domov a stavba a búranie podkrovia. Plánujete svojpomocne pokryť strop v izbách stropnými doskami? Vrták môžete ideálne využiť aj pri týchto prácach.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo
Materiál:Oceľ
Norma:DIN 7490
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:130 g
Výška:40,0 cm
Šírka:8 mm
Dĺžka:8 mm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore