Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Prerážací vrták do muriva Comfort  8 mm x 400 mm

Č.výr. 5043757

  • Optimálne vhodný na prerážanie muriva a betónu
  • Veľmi dlhá životnosť vďaka kvalitnému hrotu z karbidu
  • Odolný voči nárazom a kladivu
Informácie o výrobku
4,59 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5043757

Vrtáky použité na prerážanie do muriva musia byť stabilné a mať príslušnú dĺžku. LUX-TOOLS prerážací vrták do muriva Comfort s rozmermi  8 mm x 400 mm je ideálne vhodný na plnenie týchto úloh. Každý nadšený domáci majster bude s týmto príslušenstvom ideálne vybavený napríklad pri inštalácii káblových priechodiek na elektroinštaláciu alebo spojovacích otvorov pre mechanické komponenty v budovách. Vrták do betónu si razí cestu cez tvrdé murivo, vďaka čomu pracovné postupy nezaberajú veľa času. Točené hrany odolávajú tvrdému materiálu podkladu a zabezpečujú rovnomerné otvory. Ako štandardný nadstavec je kompatibilný s bežnými príklepovými vŕtačkami s driekom kompatibilným na výmenu.

Vďaka svojim vlastnostiam šetrí vrták pracovný čas a umožňuje včasný postup stavebných prác. Vŕtacia špirála má taký tvar, že nevznikajú žiadne triesky a zabezpečuje dobrú manipuláciu. Je výborne vhodný na použitie pri prevŕtavaní a každý domáci majster sa bude z tohto praktického príslušenstva s dlhou životnosťou tešiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ s hrotom z tvrdokovu
Priemer:8 mm
Dĺžka:400 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:118 g
Výška:40,0 cm
Šírka:8 mm
Dĺžka:8 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore