Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Vrták zo spekaného karbidu do kameňa Classic  12 mm x 200 mm

Č.výr. 5126834

  • Veľmi vhodný na murivo, tehly a mäkký prírodný kameň
  • Dlhá životnosť vďaka robustnému hrotu zo spekaného karbidu
Informácie o výrobku
4,39 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5126834

LUX-TOOLS vrták do kameňa Classic je užitočné príslušenstvo špeciálne skonštruované na vŕtanie otvorov s   12 mm do muriva. To, či pôjde o zásuvnú, priechodnú alebo dištančnú montáž, záleží od vašich zamýšľaných plánov. Realizovateľných je množstvo aplikácií v interiéri aj exteriéri. V kombinácii s vhodnými hmoždinkami, skrutkami a háčikmi zabezpečí stabilnú celkovú štruktúru a bezpečné upevnenie. Túto kvalitu oceníte napríklad pri súkromných opravných prácach alebo zveľaďovaní vlastného domova. Vrták do kameňa je vyrobený z robustného kovu.

Podľa stavu a vlastností muriva je vrták do kameňa s rozmermi  12 mm x 200 mm vhodný na príklepové vŕtanie. Ak sú steny postavené z plných tehál, plných vápenopieskových tehál alebo podobného materiálu, použite príklepovú vŕtačku. Príklepový vrták sa odporúča v prípade muriva z prírodného kameňa. V tomto prípade by ste sa mali vopred informovať o príslušných vlastnostiach kameňa, pretože: v podstate nejde o vŕtanie, ale skôr o prehĺbenie otvoru postupným vyrážaním. V pravom zmysle slova ide o vŕtanie bez nárazov napríklad v prípade stavebných nástenných dosiek a dutého muriva. Ak bude vrták do kameňa súčasťou vášho boxu na náradie, budete ideálne vybavení na najrozličnejšie úlohy.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ s hrotom z tvrdokovu
Norma:DIN 8039
Priemer:12 mm
Dĺžka:200 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:106 g
Výška:20,0 cm
Šírka:1,2 cm
Dĺžka:1,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore