Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Špirálový vrták HSS-R Comfort  3 mm x 61 mm, 10 kusov

Č.výr. 5043849

  • Mimoriadne vhodný na kov
  • Robustné vrtáky z legovanej ocele
  • Dlhá životnosť pri bežnom používaní
Informácie o výrobku
4,99 EUR
0,50 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5043849

LUX-TOOLS praktický špirálový vrták Comfort s rozmermi  3 mm x 61 mm je vyrobený z HSS (rýchlorezná oceľ) a počas vŕtania si zachováva svoj tvar. Pritom sa vyznačuje robustnou tvrdosťou a odolnosťou voči opotrebovaniu a je univerzálne použiteľný na práce s kovom. Výhodou je: Vďaka použitému materiálu je špirálový vrták pri cielene nízkej reznej rýchlosti odolný voči nárazom a vibráciám, čím sa minimalizuje riziko zlomenia a umožňuje sa dosiahnutie uhla klinu. Vrták môžete používať na obrábacích strojoch a na všetkých ručných vŕtačkách. Špirálový vrták sa dodáva v súprave po 10 kusov, aby ste mali počas komplexných vŕtacích prác vždy k dispozícii náhradný kus.

Špirálový vrták je štandardným príslušenstvom, ktoré nesmie chýbať v boxe na náradie žiadneho remeselníka. Kvalitné spracovanie zabezpečuje presné výsledky práce - špirálová hrana sa spoľahlivo zavŕta do kovu. Špirálové vrtáky okrem toho vďaka optimálnym silám posuvu zabezpečujú nenáročnú prácu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Kov
Materiál:Oceľ
Norma:DIN 338
Priemer:3 mm
Dĺžka:61 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:24 g
Výška:6,1 cm
Šírka:3 mm
Dĺžka:3 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore