Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Obal s vrtákmi do kovu 6-dielna súprava

Č.výr. 5400239

  • Vhodné na meď, hliník a zinok
  • Materiál: oceľ
  • Na vŕtanie s akumulátorovou alebo klasickou vŕtačkou
Informácie o výrobku
1,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

101 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5400239

6-dielna Ellix súprava vrtákov do kovu v plastovom obale obsahuje šesť vrtákov do kovu s priemerom 2 mm/3 mm/4 mm/5 mm/6 mm a 8 mm a je vhodná na vŕtanie s akumulátorovou vŕtačkou alebo klasickou vŕtačkou. Použitá oceľ je valcovaná, veľmi výkonná rýchlorezná oceľ. Vrtáky sa dajú použiť na medený, hliníkový a zinkový materiál.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Kov
Materiál:Oceľ
Úchyt:Stopka kruhového tvaru
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:68 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore