Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kuchynská zostava 180 cm, 5-dielna

Č.výr. 1911254

  • Zostava v minimalistickom štýle, 5dielna
  • Moderné biele čelné plochy s vysokým leskom
  • Kompaktné rozmery aj pre tie najmenšie kuchyne
  • Hĺbka spodných skriniek: 46,1 cm
  • Hĺbka vrchných skriniek: 30,6 cm
Informácie o výrobku
149,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1911254

Kuchynská zostava Eco 180 biela / vysoký lesk je kombináciou minimalistického modelu a najnovších trendov v dizajne. Svojim rozmerom sa výborne hodí aj do najmenších kuchýň. Biela farba a všetky čelné plochy v prevedení vysoký lesk výrazne rozžiari každý priestor. Korpusy všetkých skriniek sú z bielej laminovanej drevotriesky. Dvierka, vyrobená z MDF dosky, lakované vodou riediteľným akrylovým lakom, sú doplnené plastovými držadlami. Vyobrazené spotrebiče, dekorácie a pracovná doska nie sú súčasťou.

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore