Briloner LED vstavané svietidlo zostava 3 ks matný nikel
Číslo výrobku 1121623Opis výrobku
Číslo výrobku 1121623
Moderné a energeticky účinné LED vstavané svietidlo je možné použiť v interiéri individuálne. Je chránené proti striekajúcej vode (IP44), a preto sa môže používať aj v kúpeľni. Okrúhle bodové svietidlo s priemerom cca 80 mm (montážny priemer: cca 60 mm) vám ponúka možnosť optimálne osvetliť obytný priestor. Zostava 3 ks sa dodáva vrátane 3 LED modulov 5,5 W. LED majú obzvlášť dlhú životnosť 25 000 h, teplé biele svetlo a výborný index podania farieb (Ra> = 80).
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707296911
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 470 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 300 g |
| Výška: | 3,5 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 8,0 cm |





